ČESKÉ HVĚZDY POMÁHAJÍ I BAVÍ

V pražském Divadle Na Fidlovačce proběhne 28. května první ročník nadačního večera s názvem Hvězdy Andělům, jehož výtěžek bude věnován na pomoc onkologickým pacientům. Návštěvníci večera však mohou svou účastí nejen finančně pomoci, ale užít si i příjemný muzikálový zážitek.

Hvězdy Andělům je komponovaný tanečně-pěvecko- herecký večer, který svou účastí na jevišti podpoří známé osobnosti hudební a divadelní scény jako Radka Fišarová, David Gránský, Hana Holišová, Ivana Korolová, Aneta Krejčíková, Peter Pecha, Chantal Poullain, Markéta Procházková, Roman Tomeš a další.

Součástí galavečera bude kromě vlastního představení také spuštění nového informačního portálu pro onkologicky nemocné pacienty, jejich rodiny a přátele. Autoři projektu chtějí vytvořit nový a jednoduchý způsob hledání informací. Portál tak má pomoci nejen pacientům, ale i jejich rodinám, kamarádům a příbuzným v hledání řešení v bludišti otázek.

Nad celým projektem a informačním portálem převzala záštitu Nadace Archa Chantal pod vedením její zakladatelky Chantal Poullain. Filozofií nadace, založené v roce 1993, je snaha vytvořit v nemocnicích příjemné prostředí pozitivně působící na psychiku nemocných dětí.