V posledních letech vládnou televizním obrazovkám nejrůznější seriály. Některé se nevyhýbají ani námětům divadelním či přímo muzikálovým – jako například hudební seriál Crazy Ex- Girlfriend, jehož třetí série se na amerických obrazovkách právě vysílá.

Ústřední postavou tohoto muzikálově laděného seriálu je Rebecca Bunch, úspěšná a tak trochu trhlá právnička, která pracuje pro jednu z nejlepších právních firem v New Yorku. Po nečekaném setkání s bývalou studentskou láskou se však rozhodne od základu změnit svůj život. Dá výpověď v prestižním zaměstnání, opustí luxusní byt na Manhattanu a vydává se za milovaným Joshem do města West Covina v Kalifornii.

Titulní roli ztvárňuje komediální herečka Rachel Bloom, která se podílí také na scénáři a na hudebních číslech. Seriál si po svém prvním uvedení v říjnu 2015 získal velkou popularitu u diváků a obdržel též mnohá ocenění: ceny Emmy za nejlepší střih a choreografii, ale dokonce i Zlatý glóbus pro Rachel Bloom za nejlepší ženský herecký výkon v seriálu.

V loňském roce navázala na úspěšnou první sérii neméně úspěšná druhá řada. Nyní se fanoušci konečně dočkali také slíbené třetí série, která se vysílá od pátku 13. října. A my věříme, že se třeba jednou Crazy Ex-Girlfriend neboli Šílená bejvalka dostane i na naše obrazovky!

ZPÍVAJÍCÍ EX JE ZPÁTKY: TŘETÍ SÉRIE POPULÁRNÍHO SERIÁLU